Rozwiązania dla branży przemysłowej, rolniczej, budowlanej i transportowej  

Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę zbiorników na olej napędowy, nawozy płynne (RSM), wodę oraz AdBlue. Nasze zbiorniki wykonane są z bardzo wytrzymałego polietylenu, posiadają niezbędne certyfikaty, które poświadczają ich wysoką jakość. 

W ramach naszej oferty zapewniamy doradztwo przy wyborze i konfiguracji zbiorników, a także dostawę pod wskazany przez Państwa adres. Na wszystkie produkty udzielamy gwarancji producenta.

Najlepsze rozwiązanie dla Twojej branży - zbiorniki na paliwo, nawozy azotowe, AdBlue, ciesz pitną i technologiczną, które cechują się znakomitą jakością oraz są wykonane z najlepszych materiałów, w związku z czym zapewniają długą żywotność, stabilność konstrukcji oraz wytrzymałość.

Masz pytania odnośnie naszych produktów? Zapraszamy do kontaktu +48 737 472 464 kontakt@polskiezbiorniki.pl - doradzimy i przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.

Jako PolskieZbiorniki.pl oferujemy funkcjonalne i wytrzymałe produkty, a także profesjonalną obsługę każdego Klienta oraz indywidualne podejście do jego potrzeb. 

Oficjalny dystrybutor produktów firmy: Kingspan / JFC Polska / Fortis Tank